تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجشفهرست خبرها                                                                               
منتخب مردم بروجرد و اشترينان در مجلس شوراي اسلامي:
رونق اقتصادي و حل مشكل بيكاري دو اولويت مهم در بروجرد است

رونق اقتصادي و حل مشکل بيکاري دو اولويت مهم در بروجرد استعباس گودرزي امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: تقويت رونق اقتصادي و کمک به رفع معضل بيکاري دو اولويت و خواسته مردم از نمايندگان و ديگر مسؤولان اين شهرستان است.


وي خاطرنشان کرد: همه مسؤولان بايد از عزم و اراده لازم در جهت حل مشکل بيکاري شهرستان بروجرد برخوردار باشند.


منتخب مردم بروجرد و اشترينان در مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: به عنوان منتخب و نماينده مردم اين شهرستان در مجلس دهم شوراي اسلامي از حرکت در جهت تحقق اهداف و اولويتهاي ياد شده از هيچ تلاشي فروگذار نميکنم.


گودرزي در پاسخ به گلايه برخي اقشار مردم نسبت به کمرنگ شدن حضور نمايندگان در بين آنها عنوان کرد: کمرنگ شدن حضور نماينده در مقايسه با دوران کانديداتوري در بين اقشار مردم منطقي است.


وي يادآور شد: در دوران کانديداتوري يک کانديداي نمايندگي عمده برنامه خود را حول محور حضور در بين مردم متمرکز ميکند.


منتخب مردم بروجرد و اشترينان در مجلس شوراي اسلامي بيان کرد: اين در حالي است که نماينده مردم در دوران نمايندگي مسؤوليتهاي جديتري دارد.


گودرزي اظهار کرد: بر اين اساس کم رنگ شدن حضور يک نماينده در بين مردم در مقايسه با دوران کانديداتوري او قابل توجيه است، اما بيرنگي حضور در مجامع مردمي قابل توجه نيست.


وي تاکيد کرد: به عنوان نماينده و منتخب مردم شهرستان بروجرد در مجلس دهم شوراي اسلامي حضور در بين اقشار مردم، احساس کردن درد و نياز آنها را وظيفه خود ميدانم.


منتخب مردم بروجرد و اشترينان در مجلس شوراي اسلامي اظهار کرد: حضور در بين مردم و ارتباط نزديک با شهروندان اين شهرستان را وظيفه و رسالتي براي خود ميدانم.


گودرزي ارتباط و تعامل با عموم مردم را رويه و برنامهاي کاري براي خود به عنوان نماينده مردم بروجرد و اشترينان در مجلس شوراي اسلامي خواند و خاطرنشان کرد: ميکوشم، ارتباطم با اقشار مردم به گونه‏‌اي باشد که گلايهمندي آنها را به دنبال نداشته باشد.

دوشنبه 3 خرداد 1395


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.