تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجشفهرست خبرها                                                                               
4 هزار ميليارد تومان سرمايه گذاري براي توسعه لرستان نياز داريم

معاون سياسي-امنيتي استانداري لرستان گفت: بي شک اين برنامه ها و طرح هاي اقتصادي در استان اجرا مي شود. ما 4 هزار ميليارد تومان سرمايه گذاري نياز داريم که رشد و توسعه مناسبي شکل بگيرد.


به گزارش خبرگزاري موج، سيد سعيد شاهرخي در همايش تجليل از 313 جوان نخبه و ورزشکاران قهرمان لرستان گفت: نقش و جايگاه جوانان در انقلاب و تداوم و استمرار آن بسيار ارزنده است.


وي افزود: توجه به مسائل مختلف حوزه جوانان و دغدغه دولت و مديريت ارشد لرستان است که در اين ميان توجه به اشتغال و معيشت جوانان در صدر برنامه هاي استان قرار دارد.


معاون سياسي-امنيتي استانداري لرستان ادامه داد: از بدو اسقرار دولت تدبير و اميد، مديريت ارشد استان با توجه به نرخ بيکاري بالاي استان در سال هاي اخير توجه ويژه اي براي کاهش نرخ بيکاري داشته  است.


شاهرخي با اشاره به انباشت بيکاري در لرستان تصريح کرد: متاسفانه اين نرخ بسيار زياد بوده، ولي با توجه به ابلاغ سياستهاي اقتصاد مقاومتي و پايلوت بودن لرستان در اين طرح، اميد مي رود که براي کاهش نرخ بيکاري جوانان اقدامات مناسبي صورت بگيرد.


وي ادامه داد: از آنجا که تمام اختيارات دولت به شوراي اقتصاد مقاومتي و  وزير کشور تفويض شده وزير کشور هم به استانداران اختيار تام داده تا براي رفع مشکلات استان ها به صورت جدي اقدام کنند.


معاون سياسي-امنيتي استانداري لرستان ادامه داد: بي شک اين برنامه ها و طرح هاي اقتصادي در استان اجرا مي شود.ما 4 هزار ميليارد تومان سرمايه گذاري نياز داريم که رشد و توسعه مناسبي شکل بگيرد.


شاهرخي به اهميت ورزش در بين مسايل جوانان اشاره کرد و گفت: حمايت از ورزش و ورزش هاي بومي و همگاني نيز در دستور کار است.

دوشنبه 3 خرداد 1395


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.