تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجشفهرست خبرها                                                                               
معاون استاندار لرستان فرماندار ويژه بروجرد گفت: يكي از آسيبهاي نظام اقتصادي رسمي شدن برخي افراد در ادارات و شركتها است

معاون استاندار لرستان فرماندار ويژه بروجرد گفت: يكي از آسيبهاي نظام اقتصادي رسمي شدن برخي افراد در ادارات و شركتها است.

به گزارش خبرنگارخبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ، منطقه لرستان ، سجادمعين روز گذشته در ديدار با جمعي از كارگران و كارفرمايان واحدهاي توليدي و صنعتي بروجرد افزود: برخي افراد به پشتوانه اين كه رسمي بوده و حقوق و مزاياي خود را با بدون كم  دريافت مي كنندو از فعاليتهاي كاري خود مي كاهند.

وي اظهارکرد: شوراهاي اسلامي كار و تشكلهاي كارگري ضمن حمايت از كارگران بايد جلوي كارگراني كه به درستي كار نمي كنند و از داشتن حقوق و مزاياي ثابت خود سوء استفاده مي كنند را بگيرند.

فرماندارويژه بروجرد با اشاره به نامگذاري سال 91 تصريح کرد: تحقق شعار توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني كشور نيازمند كارفرما ، سرمايه گذار و كارگر دارد.

معين بابيان اينکه توليد كالاهاي با كيفيت داخلي و قابل رقابت در بازارهاي جهاني مستلزم فعاليت كارگران متعهد است، ادامه داد: كارگران و كارفرمايان مكمل يكديگر بوده  و چرخه اقتصاد كشور نيازمند هر دو قشر است.

وي اذعان کرد: در مقابل يكديگر قرار دادن كارگران و كارفرمايان كار درستي نيست و در قانون كار بايد حق و حقوق و متفع هر دو قشر در نظر گرفته شود.

معاون استاندارلرستان خاطرنشان کرد: سرمايه گذار، كارفرما، كارگر، طرح و ايده و مديريت همگي از عوامل اصلي فعاليت يك كارگاه هستند كه نبود يكي از آنها مانع فعاليت اين واحد مي شود.  

منبع خبر : خبرگزاري ايسنا لرستان

سه شنبه 12 ارديبهشت 1391


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.